Coins.ee UUS OKSJONISÜSTEEM

Head sõbrad!

Coins.ee esimesest oksjonist on möödas 10 aastat. Suur tänu, kes on selle aja meiega olnud, ja tere tulemast neile, kes ühinevad meiega nüüd. Uuendasime enda oksjonisüsteemi, muudame selle kaasaegseks LIVE oksjoniks, kus pakkumine käib sarnaselt saalioksjoniga. 

Alates 47. oksjonist toimuvad meie oksjonid aadressil auctions.coins.ee. Kataloog on eelpakkumisteks avatud 2 nädalat. Oksjoni päeval toimub automaatse pikendamisega elav (LIVE) oksjon. Klient saab valida osalemisvormi - kas teha eelpakkumise ajal automaatne pakkumine või oodata LIVE oksjonit ja teha pakkumisi otse oksjoni lugemise ajal.

Kõik kliendid peavad oksjonil osalemiseks ennast uues süsteemis uuesti registreerima.

Registreerimisel sisestage palun õiged andmed ja valige kohe Teile sobilik saatmisviis. Hiljem saab kõiki Teie isikuandmeid ja saatmisaadressi muuta ainult kui saadate päringu meie administraatorile. Nüüdsest saavad meie kliendid Eestist, Lätist ja Leedust valida saatmisviiside nimekirjast Omniva või Smarpost (ainult Eesti jaoks) pakiautomaadi, mis on mugav ja kiire. 

Registreerimisvormi täitmisel palume märkida Teile sobiv pakkumiste lilimiit. Tulevikus saab limiiti vajaduse korral tõsta või vähendada saates oma profiililt teemakohase taotluse.

Oleme uuendanud oksjonireegleid (kasutajaleping) ja garantiitingimusi. Palume need reeglid ja tingimused hoolikalt üle lugeda ja registreerumisel ära kinnitada. 

Alates 47. oksjonist muudame oksjoni ja komisjonitasusid. Kõikidele ostetud esemetele kehtib nüüd 15% oksjonitasu, olenemata esemete tüübist. Samuti lisandub iga arve kohta 5-eurone käitlustasu. Müüjad on vabastatud komisjonitasudest kuldmüntide ja kuldesemete müügi korral, samuti esemete eest, mille lõpphind on 500 € või rohkem. Kõigil muudel juhtudel kehtib müüjatele tavaline komisjonitasu 10%. Kui tegemist on suure kollektsiooni või suure hulga esemete müügiga saame kokkuleppel pakkuda negatiivset komisjonitasu, kus maksame teatud % müüjale peale.


Kui märkate oksjonisüsteemis vigu, palun andke sellest meile teada aadressil [email protected]


Täname ja soovime Edu pakkumistel!


Parimate soovidega,

Coins.ee meeskond